Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Teknolojinin rehberliğinde, müşterilerinin güvenlik ve network sistemleri alanında özel ihtiyaçlarını karşılamak, onlara özel çözümler bulmak ve geliştirmek amacı ile 2011 yılında faaliyete geçmiştir. Şirketimiz faaliyet gösterdiği sektörlerde güvenilir bir marka olmayı ve müşterilerine her zaman en yüksek faydayı sağlayacak ürün ve hizmetlerle buluşturmayı amaçlayan uzman bir kuruluştur. CCTV Kapalı Devre Kamera Sistemleri, Alarm Sistemleri, Geçiş Kontrol ve Turnike Sistemleri, Personel Devam Kontrol Sistemleri, Bilgisayar ve Network Sistemleri, Otopark Bariyerleri, X-ray ve Metal Kapı Dedektörleri, Görüntülü Diyafon Sistemleri, Yangın Alarm Sistemleri, Web Tasarım Hizmetleri alanındaki çalışmalarını, tecrübeli ve dinamik kadrosu ile yürütmektedir.

Teknolojik gücünün en büyük destekcisi genç ve dinamik kadrosu ile İNC BİLİŞİM; sektöründeki gelişmeleri yakından takip ederek, talepleri en uygun şekilde karşılamaktadır.

İNC BİLİŞİM;  insan kaynakları ve profesyonelliğini, başarı ve güvene dönüştürerek yurt genelinde, iş merkezleri, mağazalar, hastaneler vb. kurumlara özel güvenlik hizmeti sağlamaya devam etmektedir.